AKTIVNOSTI SPORTSKE ZAJEDNICE I KLUBOVA GRADA ROVINJA-ROVIGNO

Subscribe
PLIVANJE-NUOTO: Plivačice i plivači ostvarili su zapažene rezultate, te otplivali limite za Prvenstvo Hrvatske!
Ovog vikenda nastupili su i naši najstariji plivači, na Prvenstvu Istarske Županije za dobne skupine u Puli.
Naše plivačice i plivači ostvarili su zapažene rezultate, te otplivali limite za Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine koje se održava u Rijeci od 16. do 19.12.2021.
Moramo spomenuti osvajače odličja.
Dora Đukić
400m slobodno – 1. 🥇mjesto u mlađe juniorskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
200m mješovito – 1. 🥇mjesto u mlađe juniorskoj, te 2. 🥈mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
200m slobodno – 1. 🥇mjesto u mlađe juniorskoj, te 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
800m slobodno – 2. 🥈mjesto mlađe juniorskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
50m slobodno - 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji te 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
100m slobodno - 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji te 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
50m leptir – 3. 🥉mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
Lucija Laginja
400m mješovito – 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
50m prsno – 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj, te 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
100m leđno - 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
100m prsno – 3. 🥉mjesto u mlađe juniorskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Petra Mužina
400m slobodno – 3. 🥉mjesto u juniorskoj i mlađe seniorskoj konkurenciji.
100m mješovito – 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
100m leptir – 2. 🥈mjesto juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Katia Brunetti
200m leptir - 2 🥈mjesto u mlađe juniorskoj, juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
100m leptir – 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
Manuel Herak
400m mješovito – 1. 🥇mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
400m slobodno – 2. 🥈mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
800m slobodno – 2. 🥈mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
50m leđno - 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Dino Crnković
50m leđno 1. 🥇mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
50m slobodno - 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
100m slobodno - 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
Toni Crnković
50m leptir – 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj, te 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
400m slobodno – 3. 🥉mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
Dean Maružin
200m prsno - 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj, juniorskoj i mlađe seniorskoj, te 3. 🥉mjesto u seniorskoj konkurenciji.
Luka Culi
800m slobodno – 3. 🥉mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
Štafeta 4x50m slobodno (Petra M, Katia B, Lucija L, Dora Đ) – 2. 🥈mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Štafeta 4x100m slobodno (Dora Đ, Katia B, Lucija L, Petra M) – 2. 🥈mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Štafeta 4x100m mješovito (Lucija L, Dora Đ, Petra M, Katia B)– 2. 🥈mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Štafeta 4x50m slobodno (Dean M, Dino C, Toni C, Luka C) – 1. 🥇mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji, te 3. 🥉mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji.
Štafeta 4x100m slobodno (Dean M, Toni C, Dino C, Luka C) – 2. 🥈mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji.
Čestitamoitamo sviamo svima! 💪🏻🐬🧡

Nel corso di questo fine settimana si sono esibiti pure i nostri nuotatori più esperti, i quali hanno partecipato al Campionato della Regione Istriana per fasce d’età, che si è tenuto a Pola.
Le nostre “forze natatorie” femminili e maschili hanno ottenuto dei risultati degni di nota, conseguendo i limiti di qualifica necessari per partecipare al Campionato nazionale croato per fasce d’età, in programma a Fiume, dal 16 al 19 dicembre 2021.
Di seguito, proponiamo con piacere le medagliate e i medagliati.
Dora Đukic
400 m stile libero - 1° posto nelle categorie under-15, under-17, under-19 e senior.
200 m misti - 1° posto nella categoria under-15 e 2° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
200 m stile libero - 1° posto nella categoria under-15 e 3° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
800 m stile libero - 2° posto nelle categorie under-15, under-17, under-19 e senior.
50m stile libero - 2° posto nella categoria under-15 e 3° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
100 m stile libero - 2° posto nella categoria under-15 e 3° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
50 m farfalla - 3° posto nella categoria under-15.
Lucija Laginja
400 m misti - 2° posto nelle categorie under-15, under-17, under-19 e senior.
50 m rana - 2° posto nella categoria under-15 e 3° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
100 m dorso - 2° posto nelle categorie under-15, under-17, under-19 e senior.
100 m rana - 3° posto nelle categorie under-15, under-17, under-19 e senior.
Petra Mužina
400 m stile libero - 3° posto nelle categorie under-17 e under-19.
100 m misti - 3° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
100 m farfalla - 2° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
Katia Brunetti
200 m farfalla - 2° posto nelle categorie under-15, under-17, under-19 e senior.
100 m farfalla - 2° posto nella categoria under-15.
Manuel Herak
400 m misti - 1° posto nelle categorie under-18, under-20 e senior.
400 m stile libero - 2° posto nelle categorie under-18, under-20 e senior.
800 m stile libero - 2° posto nelle categorie under-18, under-20 e senior.
50 m dorso - 3° posto nelle categorie under-18, under-20 e senior.
Dino Crnković
50 m dorso - 1° posto nella categoria under-16.
50 m stile libero - 2° posto nella categoria under-16.
100 m stile libero - 2° posto nella categoria under-16.
Toni Crnković
50m farfalla - 2° posto nella categoria under-16 e 3° posto nelle categorie under-18, under-20 e senior.
400m stile libero - 3° posto nella categoria under-16.
Dean Maružin
200 m rana - 2° posto nelle categorie under-16, under-18 e under-20 e 3° posto nella categoria senior.
Luka Culi
800 m stile libero - 3° posto nella categoria under-16.
Staffetta 4x50 m stile libero (Petra M, Katia B, Lucija L, Dora Đ) - 2° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
Staffetta 4x100 m stile libero (Dora Đ, Katia B, Lucija L, Petra M) - 2° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
Staffetta 4x100 m misto (Lucija L, Dora Đ, Petra M, Katia B)- 2° posto nelle categorie under-17, under-19 e senior.
Staffetta 4x50 m stile libero (Dean M, Dino C, Toni C, Luka C) - 1° posto nella categoria under-16 e 3° posto nelle categorie under-18 e under-20 e senior.
Staffetta 4x100 m stile libero (Dean M, Toni C, Dino C, Luka C) - 2° posto nella categoria under-16.
Complimenti a tutti!


Izvor: FB Plivački Klub Delfin